Ödeme ve Teslimat Bilgileri

https://www.avensair.com/ üzerinden vermiş olduğunuz siparişler öncelikle ödeme kontrolünden geçerek onaylanır. Havale / EFT veya Kredi Kartı Ödeme Sistemi ile yapacağınız alışverişlerde, sipariş tutarının hesaplarımıza işlenmesi ile teslimat süresi başlar. Stoklarda mevcut olan ürünler mesai saatleri dahilinde 24 saat içinde kargoya verilir. Özel üretim gerektiren ürünler ve ürün açıklamaların da teslim süresi belirtilen ürünler ise üretim ve sevkiyat durumlarına göre hazırlanarak kargoya gönderileri sağlanır.  

Havale/EFT seçenekli ödemelerde ürün detaylarında eğer belirtilmiş ise sipariş miktarından belirtilen tutar üzerinden belirtilen oranda indirim uygulanır. 3 (ÜÇ) iş günü içerisinde hesaba geçmeyen ödemelerde siparişler geçersiz sayılır.  

Havale/EFT ile yapılan alışverişlerde, havale dekontu ile bildirim yaparak siparişlerinizin daha hızlı sevk edilmesini sağlayacaktır.

Teslimat:  

1- Sipariş verdiğiniz ve seçtiğiniz ödeme seçenekleri ile onaylanan siparişiniz belirtilen süreler içerisinde adınıza kesilmiş fatura ile kargo şirketine teslim edilir. Kargo teslimat süreleri, teslimat adresi ve mesafeye bağlı olarak bir gün ile beş gün arasında değişmektedir. Teslimat süreniz ile ilgili detaylar hakkında kargo şirketinden bilgi alabilirsiniz.

2- Aksi belirtilmediyse siparişlerden kargo ücreti alınmaz. Kargo teslimatında herhangi bir ücret ödemesi istenmeyecektir.  

3- Siparişinizin gönderimi ile ilgili kargo takip bilgisi en kısa süre içerisinde sisteme kayıtlı olan e-posta adresinize gönderilmektedir.

4- Ürünleri kargodan teslim alırken imza atmadan önce mutlaka kontrol ediniz. Ürün kutusunda ve dışardan görülebilecek hasarlar veya dışında net bir deformasyon olmasa bile kutu içeriğinde oluşabilecek hasarlar ile ilgili dikkatli olunuz. Herhangi bir hasar ve deformasyon durumunda mutlaka kargo şirketine hasat tespit tutanağı doldurtunuz ve müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. Hasar tespit tutanağı düzenlenmemiş hasarlar konusunda kargo şirketinin sorumluluğunun ve taşıma sigortasının geçersiz olduğunu unutmayınız.

İade İşlemleri:  

Satın aldığınız ürünü herhangi bir sebep ile iade etmek isterseniz, müşteri hizmetleri bölümümüze iade isteğinizi ve nedeninizi bildirmeniz gerekmektedir. Teslim aldığınız ürünleri, kullanılmamış ve hasarsız şekilde orijinal ambalajında tarafımıza kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Ürünler, tarafımıza ulaştıktan sonra değerlendirilerek iade işlemleriniz yapılacaktır. ( İptal ve İade işlemlerini kontrol ediniz )  

Her zaman her konuda bilgi almak için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.