AVenS’in Antiviral Lambası Vortice UV-C Logika Sistem ile Sürekli Hijyen

UV Logika ile ozon (O3) emisyonuna maruz kalmadan bakteri, virüs, küf, mikrop ve patojenleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz.

İnsanlar bulundukları bütün ortamlarda hijyen konusunda kendilerini güvende hissetmek ister. Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi sürecinde en çok ihtiyaç duyulan şey kuşkusuz hijyenik ortamlar olmuştur. UV Logika ile bakteri, virüs, küf, mikrop ve patojenleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz, üstelik ozon (O3) emisyonuna maruz kalmadan. UV Logika dezenfeksiyon işlemini kısa sürede gerçekleştirir. Ürüne entegre edilmiş özel cihaz (Balast) sayesinde anti-septik etkinin kalıcılığı uzun süre devam eder. UV Logika sisteminin yaydığı yüksek ışınlar, ortamdaki mikroorganizmaların %99.9’unu kısa sürede yok eder.

UV Logika sistemi aydınlatma ekipmanları ile ilgili güvenlik standartlarına uygundur. PIR (Pasif Kızıl Ötesi Hareket Sensör) ve C-PIR sistemi sayesinde insanlar ve hayvanlar radyasyona maruz kalmaz. Hareket algıladığında UV Logika Lamba çalışmayı durdurur. Herhangi bir hareket algılanmadığı durumda 3-20 dakika içinde dezenfeksiyon işlemi yeniden başlar. PIR ve C-PIR sistemleri UV Logika sistemini sürekli çalışmaya uygun kılmaktadır. Toplu taşıma istasyonları, halka açık tuvaletler, hava alanları gibi uğrak yerlerde gün boyu dezenfeksiyon sağlar. UV-C radyasyonu kokusuzdur. Sağlığa zararlı birleşikler, gaz ve diğer emisyonları içermez. Tozlu ortamlarda kullanıldığında kirli hava akışı oluşturmaz. Alüminyumun sağlam yapısı ve yüksek kaliteli UV-C lambası ile uzun süre aynı verimlilikte çalışmaya devam edebilen UV Logika düşük enerji tüketimi (36W) ve UV-C lambanın uzun ömrü (9000 saat nominal) sayesinde uzun süre kullanılabilir. Bütün bunların yanında UV Logika’nın çevre dostu bir cihaz olması, atmosfere herhangi bir kimyasal salınımı yapmaması bir diğer önemli özelliğidir.