Vortice Uv-C Logika Sistem (UV-C Lamba)
Kategori : Uv Logika
Ürün Kodu : 70014

(KDV DAHİL)

13.053,94 ₺
Adet :
+ -

Ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen
bizimle iletişime geçiniz.

Özellikleri: 

  • UV Logika Sistemi 253.7 nanometrelik sabit bir dalga boyunda UV-C ultraviyole ışık yaymak için tasarlanmış bir lambadır.
  • UV Logika bakteri, virüs, küf, mikrop ve patojenleri ozon emisyonu olmadan ortadan kaldırarak yüzeylerin dezenfeksiyonunu sağlar.
  • Sistem güvenli ve çevre dostudur.

Kullanıcıya sağladığı yararlar;  

Anında Etki: UV Logika dezenfeksiyon işlemini kısa sürede gerçekleştirir. Ürüne entegre edilmiş özel cihaz (Balast) sayesinde anti-septik etkinin kalıcılığı uzun süre devam eder.

Yüksek Verimlilik: UV Logika sisteminin yaydığı yüksek ışınlar, ortamdaki mikroorganizmaların %99.9' unu kısa sürede yok eder.

Çevre Dostu: UV Logika atmosfere herhangi bir kimyasal salınım yapmadan yüzeyleri arındırır. Güvenli Kullanım: UV Logika sistemi aydınlatma ekipmanları ile ilgili güvenlik standartlarına uygundur. PIR (Pasif Kızıl Ötesi Hareket Sensör) ve C-PIR sistemi sayesinde insanlar ve hayvanlar radyasyona maruz kalmaz. Hareket algıladığında UV Logika Lamba çalışmayı durdurur.

Sürekli Çalışmaya Uygun: PIR ve C-PIR sistemleri UV Logika sistemini sürekli çalışmaya uygun kılmaktadır. Toplu taşıma istasyonları, Halka açık Tuvaletler, Hava alanları gibi uğrak yerlerde gün boyu dezenfeksiyon sağlar.

Kullanım Konforu: UV-C radyasyonu kokusuzdur. Sağlığa zararlı birleşikler, gaz ve diğer emisyonları içermez. Tozlu ortamlarda kullanıldığında kirli hava akışı oluşturmaz.

Uzun Ömürlü: Alüminyumun sağlam yapısı ve yüksek kaliteli UV-C lambası uzun süre aynı verimlilikte çalışmasına olanak sağlar.

Düşük İşletme Maliyetleri: Düşük Enerji tüketimi (36W) ve UV-C lambanın uzun ömrü (9000 saat nominal) ürünün uzun süre kullanılmasına olanak sağlar.

Hız: Tesislerin Sürekli sanitasyonunu aşırı hızda sağlar.